VIDEOKAMERY.cz | Sony GV-HD700: taky byste mu neodolali

Kamenný specialista prodeje videokamer a příslušenství

Minská 37, Brno 616 00
Tel.: 541 218 591 a 601 331 994 
E-mail: info@videokamery.cz
Po - Pá: 10:00-17:00

Úvod › Sony GV-HD700: taky byste mu neodolali

Sony GV-HD700: taky byste mu neodolali

Sony GV-D1000: dobový předchůdce HD700 (Kliknutí zvětší)

Zůstane sice jen na čtenáři, vezme-li za související s mašinkou odkazy k textům v našich-vašich stránkách, ale tradici dodržme. Většina čtenářů tu vyhledává spíše recenze videokamer, ale z počítadel přečtení u tzv. nekamerových textů lze usuzovat, že ani "Speciální a kutilské…" - první, druhé, třetí, čtvrté a páté (!) pokračování - nejsou nudnými tématy pro fanoušky amatérských kamer. Mezi ne zcela příbuznými textíky k dnes zde představené rozkošnosti lze připomenout (dávné) článečky o nejlevnějším podvodním krytu pro videokamery, profesionálněji vyvedené verzi á-la Ewa-Marine či dokonce recenze mobilů a noasu Správce, editačních softwarů pro video (Pinnacle VS9 i VS10+) i rozličných filtrů a stativů. Ale byly tu i orientační instrukce pro záznamová média, propojovací manévry i například solární batoh. Nejpříbuznějším povídáním bezpochyby bude někdejší pionýrský počin o GV-D1000, z nějž jsem si ostatně půjčil k dnešní recenzi pár snímků: tehdy (téměř před 5ti lety!) ještě bez dovednosti vložení duplicitních obrázků ke zvětšení - v samoobslužném phpRS systému těchto stránek. Nuže - co to tu dnes chci ukázat za krásu? Pojďte dál…

Sony GV-HD700: vzhled mini-notebooku (Kliknutí zvětší)Videowalkman Sony GV-HD700 je nádherný černý strojek se vzhledem "tlustější mini-verze" notebooku, jehož rozměry jsou až pravých 20 x 16 x 6,4 cm (ŠxVxH); a hmotnost pak pouze cca 1.300 gramů. Pro srovnání uvádím, že například druhdy popisovaný Acer-Ferrari má cca 33 x 27 x 3 cm a téměř 3 kg. Z poměrně masivního spodku - proti zbytku těla - se tu vyklápí jeden ze skvostů mašinky: Vysokorozlišovací displej s úhlopříčkou 7" (tedy téměř 18 cm) a celkem 1,152.000 pixely. Po odklopení téhle luxusní obrazovky se zpřístupní fešácká výbava: bytelná (tedy - já doufám) mechanika mini-DV kazet se samozřejmou (!) schopností přehrávat HDV-záznamy ze všech patřičně označených a fungujících kamer. Spousta tlačítek k ovládání zázraku na pravé části obsazuje více než polovinu plochého panelu. Napájení obstarává síový adaptér anebo též velepraktické řešení akumulátorem na zadní straně přístroje, kde se do příslušné patice dají použít (dokonce!) 2 verze AKU od Sony - totiž s uspořádáním kontaktů L (delší AKU) nebo M (kratší typy AKU). Přední hrana je osazena kontrolkami funkcí a Sony-slotem na MS/PRO-Duo karty. Pojďme mrknout na krasavce z dalších úhlů…

Sony GV-HD700: konektory na pravé straně (Kliknutí zvětší)Boční deklíčky na pravoboku (= vpravo při pohledu na přístroj zepředu) ukrývají většinu přípojných zdířek. První je sice nad krytkami (zelená sluchátková), ale ostatní se odhalí až po vyklopení pomocí výstupků na společné prohlubni podlouhlých krytek s malými pantíky. Zleva je zde tedy digitální rozhraní HD/HDV (tuhle mi jeden pisatel sděloval do E-mailu obavu, že jím neproleze plné rozlišení, ale že na to musí mít HDMI: NEMUSÍ) a pokračujeme běžným tvarem - čili nikoli speciální mini-verzí - HDMI portu (už jsem druhdy uváděl, že jde o zkratku High Definition Multimedia Interface). Ještě více vpravo je COMPONENT OUT pro přenos nejvyšší kvality (tedy i do přístrojů bez HDMI) a poslední dírku pod první krytkou představuje (bohužel!?) speciální uspořádání analogového výstupu A/V OUT - a pravda hned mezi dalšími přípojkami doplněnou klasičtějšími zdířkami typu CINCH: tady ovšem nutno poznamenat, že barevné verze zdířek jsou deklarovány jako vstupní (IN) a milovníkům propojení jasových a barvonosných složek signálu extra nabízí Sony ještě před nimi (čteme zleva) S-Video IN. Komu chybí ve výčtu 2 životně NUTNÉ zdířky, rychle se uklidní: klasický USB port i napájecí zdířka DC IN jsou zezadu vedle akumulátoru…

Sony HD700: srovnání velikostí s mobilem (Kliknutí zvětší)Než se tu pustíme do vyzkoušení hračky pro horní milion, doplňme technické parametry o základní charakteristiky mašinky. Předně umí nahrávat i přehrávat jak běžné (SD nebo DV, jak kdo chce) rozlišení, tak i HDV-kvalitu; a v základním módu SD/DV s možností zařazení i "LP" rychlosti posuvu (s dnešními cenami pásek asi celkem zbytečné, ale budiž, vejde se více na archivní kazety). Podle výčtu přípojných možností zde výše má HD700 vstupy jak analogové, tak i digitální a kromě tohoto se chlubí možností editace až 20-ti scén, funkcí Audio Dubbing, vlastní promítačkou fotografií z MS-karet (i s komprimovanými MPEG-klipy) a vestavěnými stereo-reproduktory. Z přiložených snímečků se dá určitě odvodit mnohé z funkcí Sedmistovky, ale já se mrknu s natěšeným čtenářem podrobněji: snad nedopadnu jako tuhle u fanouška XH A1, jenž si v naší prodejně kupoval "pouze" brašnu k oné kameře a pak šel s pravdou ven; ušetří asi pár stokorun nákupem v tzv. (zahraničním) E-shopu (ale fuj! :-D) a návod vlastně nepotřebuje. Prý byla má recenze k A1 až tak podrobná, že návod už je v ní obsažen (ale stejně jsem vehementně nesouhlasil)…

HD700 mezi HDV-kamerami Sony a Canon (Kliknutí zvětší)Po vybalení novice z krabice (to je fešný mini-rým) se mi přestaly třepat ruce - pomyslně, sakra, zase tak starej nejsem (:-D) - nedočkavostí: hned jsem si tu krásu zapojil a poté řádně EJECT-oval, tedy vysunul kazetový výtah kvůli vložení 1/4"-média. Mašinku jsem (samozřejmě) připojil HDMI-kabelem ke své rozkošné Full-HD TV a začal zkoušet. Mechanika zdá se býti bytelnou, reakce strojku na všechny povely včetně dálkového ovládání bez výhrad, dušička se tetelí (v jeteli). Tohle je k mému chápání podobná věcička pro fanouška elektroniky, jakou může být určitě automobilovému nadšenci hezký sporák anebo patřičným hobbystům (třeba) sada luxusních dýmek, motocyklová čtyřkolka nebo nadějný koník na parkurní skákání (čtenář snad promine, dušička se pomine). Nejdříve prubnu, jak se chovají videa z dávnějších i nedávných akcí, jež jsem pořizoval tuhle s FX1/Z1, HC5/7, HV10/HV20 nebo XL H1 či XH A1. Nedoufám, že by se měla projevit jakákoli nekompatibilita, ale kdyby snad ano, hlásit to musím, by (zásadně) nebonzuju (:-D). Takže milá zlatá HD-videa, jak jsme na tom, co ukázala pitva (?)…

čtyři z nabídek Videowalkmanu Sony HD700 (Kliknutí zvětší)Předně musím konstatovat, že díky docela slušným možnostem narábania je seznámení se Sedmistovkou (podstatně) náročnějším procesem, než jak tomu bylo kdysi u produktových předchůdců Sony GV-S50 nebo GV-D1000. Tahle exkluzivita umí totiž přece jenom pár kousků navíc. Předně si nechá určit, co z ní poleze ven; a to jak ve smyslu poměru stran, tak i coby zvolené kvality HDV-DV, komponentního výstupu, PřEV. i. LINK (ano, jiné firmy tomu říkají Fire-Wire či IEEE1394), AV/DV-převodníku nebo např. jakési pomocné nastavovací funkce BAREVNÝ PRUH a podobně. V jiné ze sekcí NASTAV. ZVUKU má zase uživatel k dispozici volby REŽ. ZVUKU DV, MULTI ZVUK a editační DV MIX ZVUKU. A jak tak osahávám WORD CTRL+F a hledám v textu výše, ještě jsem se nezmínil o asi největší potěše (alespoň pro moji dušičku.. :-D) od Mr. Sony: VŠE se tady OVLÁDÁ TLAčÍTKY ouplně běžně! Jinými slovy: přátelé, čtenáři, profíci, fajnšmekři - tahle rozkošnost rozkošná NEMÁ DOTYKOVÝ LCD-PANEL, nýbrž "pouze" zobrazovací displej bez nutnosti jej opakovaně (nechutně) upatlávat…

Velikost LCD u HD700 oproti kameře HV20 (Kliknutí zvětší)Jasně, je to drahá hračka, uznávám. Ale opravdu slušná videokamera přece nestojí méně, než (dejme tomu) zhruba trojnásobek ceny HD700, beru-li nákup kamery jen jako nutný základ k výbavě zapálenějších nebo živnostenských točičů, kteří vědí, že… Že bez pořádné brašny, drobností k čištění objektivu či páskové dráhy, druhého AKU, stativu nebo množiny záznamových médií - ale třeba i filtru, předsádky, opěrky, externího mikráku či světla (jak komu libo) - je výbava na startu kameramanské kariéry v jisté míře nedostatečná. Sony GV-HD700 nabízí - vedle zmíněných funkcí - pohodlnou prezentaci videa na všemožných akcích, ve společnosti všeho druhu (už se vidíte na abiturientském srazu, jak vytahujete na bývalé spolužáky tuhletu libůstku po sbalení jejich fotek zpět do kapes?), ale dokáže nepochybně díky přípojkám v boční výduti poslat jakékoli kompatibilní video do patřičného zobrazovače nebo přímo do PC, nahrát potřebné úseky videa přímo z videokamery a provést takto i základní střih nebo nechat poskládat (např.) více dovolených na jednu kazetu a podobně. A hlavně - jak to vidím já - Sedmistovka dokáže ŠETřIT MECHANIKU KAMERY a to je podle mého největší Bomba a neméně důležitý přínos, vedle opravdové frajeřiny non plus ultra…

HD700: vložený AKU z pořizovací sady (Kliknutí zvětší)Vlastní práce je celkem jednoduchá, ale majitel HD700ky si nesmí zapomínat síový káblík k propojení napájecího čili nabíjecího adaptéru do závislé sítě. Když se totiž zapomene posuvný díl hlavního vypínače šoupnout do polohy OFF a bohorovně se uloží do brašny (ano 700ka se mi vejde do mé oblíbené kufříkobrašny Kipling), prostě se úplně sprostě (:-D) vybije a nahodí se jen na hlášku o nedostatku energie. Ovšem s plně nabitým akumulátorem - v balení HD700 je jakž takž kapacita NP-F570 z obrázku u tohoto odstavce - vydrží mašinka dle údajů displeje (ano, indikace o energii AKU funguje jako u kamer Sony i při vypnutém přístroji) až přes 140/240 minut provozu. A rychle dodávám, že ony dva údaje jsou tu proto, že strojek funguje samozřejmě i s vypnutým LCD a že podle mého zjištění nejsou ta čísla nijak přehnaná. A navíc - cimprlichům omluva za estetické puntičkářství - se dodávaný článek dobře vejde do svého uložení a nevyčnívá z těla, aby mohl narušovat vjem z dokonalého výtvoru. Polopatisticky řečeno: Menší pouzdro baterie z pořizovací sady je nezavazející a do terénu se svou zásobou energie k většině použití dostatečné...

HD700: fotomontáž zezadu s AKU typu M (Kliknutí zvětší)Pár postřehů z praxe. Na boku vnějšího rámečku LCD mi chybí nějaké výstupky k jeho snazšímu odklápění. Po vložení kazety se Sedmistovka téměř vůbec nerozmýšlí - a na rozdíl od videokamer prostě okamžitě přehrává, co jeho jest (tj. patřičný formát). Hlavní MENU se jeví jako velmi intuitivní a orientace v něm jde bez zaváhání pomocí potvrzovacích a návratových tlačítek, jež jsou spolu se středovým EXEC pro ty pohyby nahoru-dolů-doprava-zpět logickými. Nahrávání HDV-HDV nebo DV-DV nevykazuje také žádných anomálií, propojení funguje jak po klasické 4pinové cestě DV-káblem (někdejší snímek), tak i analogovou šňůrou. Propojil jsem si v rámci zkoušení HD700 i s kamerou (konkrétně HV20) a sděluji poznatky: pokud je do obou přístrojů veden pouze analogový káblík, indikace na displeji automaticky zavelí DV, zatímco při propojení DV-kabelem se tu automaticky rozsvítí HDV1080i: za předpokladu, že je takto vybavena kamera a na pásce má vysoké rozlišení. Zvědavost mě ale hnala dál a s kolegy jsem zkoušel i načíst paměovku z nedávno recenzovaného AVCHD-prcka CX6 - a co byste řekli? Natočili mu ho tam? Nikoli, HD700 sice rozezná fotografie (to se čekalo), ale nijak se nesnaží vidět i komprimáty AVCHD (a kolektiv mi hlásí "teda šéfe, za ty love" :-D)…

Sony HD700: nabídka zvukových nastavení (Kliknutí zvětší)HD700: obraz po propojení s videokamerou (Kliknutí zvětší)K postřehům vyjmenuji i nastavení a indikace, které se dají spatřit a vyfotit, ale nikoli asi uvidět v nějakém letáku nebo na stránkách producenta. Tak například volby nastavení zvuku obsahují nejen běžné dělení na 12/16bit-mód (nefunguje v HDV), ale například i tzv. MULTI ZVUK (Stereo/1/2) anebo DV MIX (ST1-MIX-ST2). K nastavení LCD-panelu dodám, že lze řídit v nabídce jeho (velkými písmeny cituji displej) JAS, KONTRAST, ÚROVEň BAREV, FÁZE BAREV, OSTROST a PROFIL LCD (tady je dokonce plná pětice možností NAčÍST, ULOŽIT, NÁZ. PROFILU, ODSTRANIT a OD NULY). Z jiného soudku sdělme čtenáři cosi o startu stroje (klidně i pouze 3 vteřiny), vestavěných reproduktorcích (na svou velikost až s překvapivě slušnými výsledky i hlasitostí) anebo někdejší video-klasice Sony, tedy co se týká nemožnosti omylu vymazat úsek na pásce jen jedním tlačítkem REC: jsou tu dvě s nutností je použít současně. Dodám, že logickou vymožeností je i jakýsi monitoring při natáčení: coby zvýraznění přehledu o snímaných scénách díky (tedy plošně) téměř osmkrát většímu displeji HD700 - samozřejmě po propojení s videokamerou (snímek vpravo); a s tím souvislou další logikou (možného) šetření mechaniky kamery nahráváním do HD700…

HD700: rozkošný Videowalkman zepředu (Kliknutí zvětší)Znáte ten pocit, když můžete prohlídnout, osahat, vyzkoušet nebo dokonce mnozí z nás i každodenně užívat vyspělý model některé z automobilových značek? Poznat opojení z vášně třeba s vrcholem rybářských prutů, vlajkovou lodí v motorových pilách, špičkou v mobil-telefonech, počítačích, audio-technice atd.? A přitom je každý z nás hračičků-fanoušků čehokoli úplně jiný: jednoho by určitě chápaly zástupy fandů leteckého modelářství a naopak by mu asi nerozuměli (možná právě) trpěliví čekatelé na prudký pohyb splávku, druhého zase mají rádi do diskusního kroužku silniční motorkáři a nepochopí jej (například) vášniví golfisté a třetí se hrozně rád(a) mazlí s HIGH-sporákem a nechce chápat rozvržení EXCEL-u v PC. A vo tom to je, vážení - mně se prostě Sony HD700 líbí; a to VELMI! Pořídil jsem po delší době - a obchodník s elektronikou si nekupuje často něco, co nechá cenově shnít - krásný příspěvek do svého skromného domácího video-řetězce. Dnešním představením jsem chtěl ukázat jenom radost nad tím, že i velkej chlap může mít občas z něčeho pořádnou radost. Nic víc, nic míň. Díky…

Odkaz na to (málo), co se nachází právě teď na stránkách čs. zastoupení Sony

Podrobnější už to nechtějte: zájemci se klidně zeptejte..

neco
Obrázky si předchystali: kolega Jan Holub a recenzent (osobně)..
Velezajímavý příspěvek do DIGI-pokladnice popsal: Petr Jelínek...

Předem děkuji za upozornění na chyby (POUZE od příznivců :-D)!

Jo, a objednat - a třeba i Sony GV-HD700 - lze u nás ON-LINE..

Vydáno dne 5. 3. 2008 (47 247 přečtení, naposledy 9. 5. 2025, 19:10), autor: Petr Jelínek [jelinek]

Digikamery.cz

Poslat e-mailem | vytisknout | zpět www.digikamery.cz

  • Recenze CANON
  • Recenze JVC
  • Recenze PANASONIC
  • Recenze SONY
  • Recenze Sport+Car
  • Recenze XY+DJI

KLIKNI SI ke vstupu do Video- Foto- Audio- BAZARU

  • Novinky
  • Pokecy / akce
  • Archiv

RSS kanál

  • Poslední komentáře
  • Vaše poslední komentáře
  • Poslední vlákna
  • Poslední komentáře vláken
  • Zobrazení vláken

Poslední komentáře

Re: Reálné klipy ve 4K...
Romolus66 | 18.11.2023 - 09:18
Re: Reálné klipy ve 4K...
petka | 11.11.2023 - 13:41
Re: Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
Delirium Tremens | 30.10.2023 - 19:48
Re: Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
appalacio | 16.07.2023 - 06:33
Re: Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
Lukas_K | 23.02.2023 - 08:28
Re: Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
Lukas_K | 23.02.2023 - 08:03
Re: Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
appalacio | 22.02.2023 - 19:45
Re: Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
Lukas_K | 22.02.2023 - 13:55
Re: Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
appalacio | 18.02.2023 - 09:49
Re: Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
Lukas_K | 17.02.2023 - 22:57

Nejčtenější články za 6 měsíců

Bleskovka: News from Panasonic!

Zobrazeno 13685 x,
naposledy 9. 5. 2025, 22:53

Vánoční KAMERA nebo FOŤÁK?

Zobrazeno 7129 x,
naposledy 9. 5. 2025, 21:52

ČVRTLETNÍK Bazaru č 1 / 2025

Zobrazeno 5643 x,
naposledy 9. 5. 2025, 21:44

RECENZE: Panasonic VX3 a V900

Zobrazeno 4972 x,
naposledy 9. 5. 2025, 21:42

Srovnávání 9: A Fotky HNED...?

Zobrazeno 2121 x,
naposledy 9. 5. 2025, 21:12

Přihlásit se
  • Úvod
  • Kontakt
  • Bazar
  • Půjčovna
  • Servis
  • Archivace
  • Diskuse
  • E-shop

Vyhledávání

RECENZE: Panasonic VX3 a...

Doslova Blesk z čistého nebe zapůsobil příchod dvou novinek firmy Panasonic! VIDEOKAMERY HC-V900 (F-HD) a HC-VX3 (F-HD + 4K) přináší - navzdory uvadající slávě reportážních kamer pro amatéry - hned několik zajímavých novinek...

Číst dál

Srovnání 8: TERMO nebo IN...

INSTAX se těší vzrůstající oblibě především NADŠENÉHO MLÁDÍ. Vůči ekonomické logice to není úplně pochopitelné, ale mrkněme na téma podrobněji...

Číst dál

PB23: Bílý Canon plus LIB...

Opět je tu čtenářsky oblíbený seriál PRUBLI JSME s pořadím 23. Ač k nevíře, tento pojem našich-vašich stránek UŽ měl DVAADVACET epizod. Jak vidno níže, další díl se chystal DLOUHO,..

Číst dál

Prubli jsme 23 - 250D + Liblůstky

Recenze Canon G7X + DC55

NÁDHERNÁ SESTAVA: vyspělý kompakt s velkým snímačem a vodotěsné pouzdro shodné značky do 40 metrů (!) za VELMI rozumnou cenu! To je dvojice mašinek z nadpisu. Autor dnešního „Castingu“ coby zarytý fanoušek oboru představí EXTRA DUO po svém...

Číst dál

RECENZE Panasonic HC-X2+2...

Videokamery Panasonic HC-X2 a HC-X20 přišly coby HOT NEWS s koncem roku 2022. Předchůdce HC-X1 se stejně velkým snímačem „typ 1,0“ jsme představili dokonce 3x, naposledy před 2 lety. Noví obříci působí neméně...

Číst dál

Recenze: INNOTRONIK ICS-R...

INNOTRONIK. Pro našince možná nijak oslnivé jméno ZAJÍMAVÉ Špión-značky. ANO: JE to Čína, ale vzpomeňme úspěšné DJI či AUTEL (chystáme). A uznejme, že Čína není UŽ DÁVNO vysmívaná: v technologiích a elektronice dokonce diktuje...

Číst dál

Recenze Canon HFG70+srovn...

Jak si tak (ne)chodí z Asie zboží - nebo spíše připomíná onen pověstný šafrán - trpěli jsme obavou, zda ještě Boss světové fotografie přijde s něčím NEW. A je to tu! Při Vánocích 2022 se objevuje SEDMDESÁTKA z veleúspěšné řad

Číst dál

Zbrusu nový Canon LEGRIA HF G70

BLESKOVKA! Panasonic VXF1...

VIDEOKAMERA PANASONIC HC-VXF11 je variantou „naší“ VXF1 pro západní části tzv. starého kontinentu. PODIVNÉ ROZDÍLENÍ elektroniky v Evropě - od začátku tzv. COVIDU - je prý malým českým dvorkem (trhem).

Číst dál

Recenze Panasonic HC-VX98...

Panasonic HC-VX980. Doba, kdy se čím dál vícelidí ušklíbá nad budoucností Videokamer. Čas, kdy se ke končícímu Victorovi přidává i Canon. Éra, kdy zboží z Asie chodí hůř než pověstný šafrán. Právě TEĎ tu přistává JEDINÝ kus 4Káčkové krásky... 

Číst dál

DIGITALIZACE VIDEO-ARCHIV...

Náš-váš Web amatérských kameramanů zdraví opět s oblíbeným tématem. ARCHIVACE čili DIGITALIZACE domácích Video-vzpomínek vytěžuje naše páskové STROJOVNY a hlavní počítač téměř nonstop...

Číst dál

NEZÁVISLÝ hlídač Innotron...

V hlavní roli NEZÁVISLÁ kamera. A současně jeden z účelů, které NENAHRADÍ všeumělci telefony. Hlídací kamery INNOTRONIK jsou výjimečné: podle zvoleného modelu jsou nezávislé v interiéru a dokonce i na sledování výběhu se zvířaty bez Wi-Fi...

Číst dál

ZOOM: Canon PS-SX70 HS

Opět silná vrstva tenkého ledu. Jsa asi poučeným laikem na „své“ VIDEOKAMERY, popíšu kompaktní FOTO-KAMERU s nadpřirozenými parametry. U řazení druhu mám všechny litery velké, což osvětlím recenzí. Mašinka je fakt KRÁSNÁ!

Číst dál

Recenze Panasonic 1500-20...

Přesně si vybavuji první zkoušení X2000. Než jsem nafotil STROJ a namontoval ručku, zkoušel jsem vše, nač stačily znalosti fanouška oboru coby poučeného laika, který ty své Videokamery FAKT rád. Po čtvrthodině jsem se přistihl, že... 

Číst dál

Vlogovací Kamera Sony ZV-...

Hned několik historických POPRVÉ přináší novinka, které tu dnes uděláme poctivý Foto-Casting. Stalo se tak u nás zvykem představit STROJ, který konečně dorazil a jehož recenze byla v pomyslné frontě čekajících mašinek.

Číst dál

RECENZE: Panasonic VX3 a...
Srovnání 8: TERMO nebo IN...
PB23: Bílý Canon plus LIB...
Recenze Canon G7X + DC55
RECENZE Panasonic HC-X2+2...
Recenze: INNOTRONIK ICS-R...
Recenze Canon HFG70+srovn...
BLESKOVKA! Panasonic VXF1...
Recenze Panasonic HC-VX98...
DIGITALIZACE VIDEO-ARCHIV...
NEZÁVISLÝ hlídač Innotron...
ZOOM: Canon PS-SX70 HS
Recenze Panasonic 1500-20...
Vlogovací Kamera Sony ZV-...
VIDEOKAMERY.cz
na Facebooku

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

  • úvod
  • kontakt
  • půjčovna
  • servis
  • login

Copyright © 2017, Videokamery.cz

--- === ---

TOPlist
Vytisknout