VIDEOKAMERY.cz | Vlogovací Kamera Sony ZV-1

Kamenný specialista prodeje videokamer a příslušenství

Minská 37, Brno 616 00
Tel.: 541 218 591 a 601 331 994 
E-mail: info@videokamery.cz
Po - Pá: 10:00-17:00

Úvod › Vlogovací Kamera Sony ZV-1

Vlogovací Kamera Sony ZV-1

Recenze: Sony ZV-1 je rozkošnická Foto-Kamera na VLOGOVÁNÍ

Vlogovací kamerka Sony ZV-1 s Gripem coby trojnožkouHned několik historických POPRVÉ přináší novinka, které tady dnes uděláme vstupní prohlídku. Nebo spíše jakýsi Foto-Casting. Stalo se tak u nás zvykem představit STROJ, který konečně dorazil a jehož recenze byla v pomyslné frontě čekajících mašinek. POPRVÉ se tak bude na Webu VIDEOKAMERY CZ stejnojmenné firmy  s kamennou Prodejnou už neuvěřitelných SEDMADVACET LET tvrdit, že Fotoaparát může být také KAMEROU. Další objevy budiž odhalí vlastní článek, na jehož počtení zve koupěchtivé i "jen zvědavé" čtenáře zapálený fanoušek do videotechniky a tvůrce těchto stránek Petr Jelínek…

Vlogovaqcí Foto-Kamera Sony ZV-1 v detailech těla...

POPRVÉ - kam paměť Autora textu sahá - je nějaký MULTIMEDIÁLNÍ přístroj Sony označen holým pojmenováním ZV-1. Není tu předpona CCD, DCR, HDR, FDR, ani DSC nebo ILCE, je tu pouze ZV-1, TEČKA a BASTA. VSTUPNÍCH informací už lze v půli srpna najít v éteru celkem dost. Ale zdaleka ne vše je užitečné pro fanoušky oboru či hledače „Vlogerské“ kamery. Nepřesností a pochlebování bez znalosti oboru se najde dost. Petr Jelínek bral na sklad a logicky do prodeje pár Kamero-Foťáků s fešným a poměrně drahým Bluetooth-Gripem GP-VPT2BT. A ještě návdavkem chce POPRVÉ v životě psát recenzi o Video-Foťáku pro Vlogování. Pomodlím se jdu do toho… Nevinný

Detail ovládání bezdrátového Gripu Sony GP-VPT2BT

Sony ZV-1 je Fotoaparát, tělem i duší vycházející z vyspělé verze RX100. Mnohé z pramenů uvádějí coby předlohu RX100 VII neboli celým označením DSC-RX100M7 jako sedmou generaci (římských VII). Celý Foťák tedy stojí asi o skoro 50% více, než jeho „Vlogovací brácha“, ale toho rozhodně NENÍ pomyslná půlka - v poněkud přesnějším matematickém vyjádření vynaložených peněz vůči oné obdržené hodnotě. Samotný přístroj rozhodně JE ryzím Foťákem, což v mém chápání Videokamery s jejími pozitivy a ERGONOMIÍ nemůže ZV-1 posadit na piedestal reportážní VIDEOKAMERY ani teoreticky. Ale na VOLOGOVÁNÍ pak tedy budiž Sony ZV-1 předurčena Vlogerům…

Vlogovací Foto-Kamera Sony ZV-1: 2 polohy objektivu

Vloger. Jeden z nejmladších patvarů častého prznění Češtiny má svůj původ ve dvou anglických (jak jinak Nevinný) slovech, jimiž jsou Video a Blog. První slovo VIDEO považujeme i přes jeho zjevný původ za počeštěné dostatečně, druhé slovo BLOG má pocházet z označení „Webový zápisník“, čili anglicky Web Log a zkrácením na Blog. A protože kromě prvního slova v tomto odstavci nepodtrhuje (pravopisně-kontrolně) slovutný Word žádný výraz, názvosloví postupně vrůstá do našeho jazyka. A bude i hůř. Každopádně to složeninové slovo VLOGER znamená nadšence pro „Video-reportáže“ na Video-kanály typu Youtube a podobné (viz dále)…

Vlogovací Foto-Kamera Sony ZV-1 v detailech přístroje

Vlogovací kamera Sony ZV-1 je elegantní černý stroj technicky ladných tvarů. Za objektivem se ukrývá velký snímač „CMOS EXMOR RS® typu 1,0“; tedy čip s rozměry 13,2 x 8,8 mm. Celkový počet pixel má hned v závorce na českém Webu výraz efektivních a činí 20,1MPx. Transfokátor má mít koeficient pouhých 2,7 násobku zoomu, byť při logickém dělení dostávám z rozsahů ohnisek (ke kinofilmu) 24÷70 mm kapku jiné číslo 2,9x. Dalšími údaji násobků přiblížení s čistým obrazem jsou v závislosti na rozlišení pro fotky 5,8x při 20MP, 8,2x při 10MP, 11x při 5MP a až 44x při rozlišení VGA neboli jen 640x480 bodů. Všechny technické parametry taktéž na Webu Sony…

Vlogovací Foto-Kamera Sony ZV-1 v detailu zepředu

Doplňme koeficienty čistého zoomu u videa. Full-HD rozlišení umožňuje ZOOM 5,8x a zcela fascinující údaj je zapsán v kolonce 4K: totiž 4,35x. Ano: čtyři celé a PĚTATŘICETSETIN krát…! Digitální zvětšení u videozáznamu pak výrobce udává „přibližně 11x“. Clona má fešný začátek F1,8 a rozsah do F11, o stabilní obraz se stará Optický STEADYSHOT. Redukce šumu NR má rozsah citlivosti ISO 100÷25.600 a pro videozáznam pak 125÷12.800. A protože všechna data lze nalézt v jejich přehledu na čs. webu, já se pustím spíše do samotného strojku. Nejprve tedy pozitiva a detaily jeho propracovaného těla, které působí "maximálně značkovými" dojmy (to není trik)… Mrkající

Sony ZV-1 versus Canon PS-G5X: polohovací displej

Rozměry 105,5 x 60 x 43,5 mm se řadí velikostně mezi větší kompakty, třeba vedle řady Canon PS GX. Hmotností 294 gramů (komplet, jen tělo 267g) se staví nejspíše jako konkurence Canon G5X MII, což je při podobné ceně a téměř shodných mírách přibližně o třetinu těžší stroj (340g). A je zde i několik dalších PLUS. I když LCD počtem bodů nedosahuje zmíněné GX5tky (ta má navíc krásný hledáček s téměř 2,5miliony bodů), luxusně ostrý obraz výklopného displeje (7,5 cm nebol 3“ a 921,6kPx) lze mít k dispozici ve všech polohách výklopného a otočného displeje, grandiózní vychytávky par excellence (aká fešná nečeštinová formulace Usmívající se)…

Vlogovací Foto-Kamera Sony ZV-1 v detailech s Gripem

VÝKLOPNÝ DISPLEJ je totiž otočný nejen tak, že se z těla přístroje poodklopí a pootočí; a umí i jakési „selfie“, ale on se nechá úplně otočit kolem osy „pantu“ i kolem své osy, takže se může sklopit zpátky do svého „lůžka“ s obrazovkou k tělu nebo k uživateli. Vyklopení ostatně zapíná a zaklopení vypíná do pohotovostní funkce „Standby“. Ono vypínání přiklopením displeje funguje jen s obrazovkou k tělu foťáku a zasunutí objektivu má prodlevu asi dvě vteřiny, což je i doba nutné trpělivosti po vypnutí hlavním tlačítkem ON/OFF (s indikační diodou), které je téměř skryto - s nasazenou protivětrnou ochranou (kterou popisuji detailněji v dalším textu)…

Sony ZV-1: bezdrátové propojení s mobilem a Program

OVLÁDÁNÍ Video-Spouště a Focení. Sony ZV-1 je ihned po zapnutí připraven nahrávat video. Spoušť k tomu určené tlačítko s červeným kroužkem a z pohledu ergonomie nejdostupnější prvek horní strany přístroje. Vlogerský kameraman si může navolit několik režimů kvality videa od XAVC S 4K (datový tok 100M a 60M při 25p), přes AVC S HD (snímková frekvence od 25p do 100p a 6 datových toků od 16M do 100M), až po AVCHD, kde jsou 2 možnosti 17M a 24M při 50i. Písmenko "M" v údajích je "Megabity za sekundu". Fotografie mají možnost volby hned ve čtyřech poměrech stran, 3 velikostech rozlišení v pixelech (20-10-5 M) a 3 kvalitách. OBDIVUHODNÉ…

Sony ZV-1: ikony režimů snímání a ostřící body v LCD

V některých režimech mašinka fotí až po spuštění videozáznamu, ale když se trošku „poladí“ v MENU, hned reaguje i na foto-spoušť. A že píšu HNED: takhle rychlý foťák BEZ namáčknutí aby pohledal. Řečeno pohádkovou mluvou: Jen prstíček se přistrčí; a jeskyňky hned vystrčí! Smějící se Láskyplně jsem se pobrouzdal v nabídkách a čím víc se s krásným přístrojem mazlím, tím víc se mi LÍBÍ, UPŘÍMNĚ. Zoomu je tu sice MÁLO, ale zaplaťpánbůh aspoň za tu trošku: to mi MOC chybí u Roba-Kapsičky. Rozmazání pozadí je geniálním počinem vývojářů a funguje dokonale. Ne že by si s tím vyspělá Videokamera neporadila, ale takhle na jedno tlačítko to není vymyšleno…

Ocenění instituce EISA v kategorii Vlogovací foťák...

Ostatní obdivované funkce jsou skvělou výbavou pro Vlogery, ale jejich obdivování ve videoklipech, které lze k ZV-1 najít v mnoha verzích na Youtube, je poučeným laikům minimálně kapku k cukání koutků. Kontrolka nahrávání jako novinka (že se uživatel nemusí chodit koukat na displej), zaostření na produkt, který Vloger „předloží“ objektivu nebo rozmazání pozadí jako cosi, co tu ještě snad ani před „Vlogováním“ nebylo, to jsou fascinující novátorské dojmy, především pro všechny, kdo nikdy nepracovali s Videokamerou a objevují svět videa současně s oním Vlogováním. Překvapený Jděme na technické detaily a libůstky ZV-1, pokračujeme u mikrofonů…

Detailní schéma trojice vestavěných mikrofonů ZV-1

Protivětrná ochrana mikrofonů. Vlogovací kamera má na horní straně těla elegantní obdélníkovou mřížku s rozměrem 15 x 30 mm, pod níž jsou ukryty 3 mikrofony (viz detail z produktového videa Sony). Kdo si při prvním spatření stejně jako já myslel, že kožešinka ochraňuje prťavý externí mikrofon, nechť je dokonale překvapen (jako já). Libůstka sestává z jakési plastové mřížky ve tvaru lopatičky a miniaturního kožíšku, který se na ni navléká. Lze konstatovat, že ochrana je praktická a funkční, ale externí mikrofon bude možná lepším řešením, pro které ostatně slouží zdířka pod horní krytkou u hrany pravoboku v pohledu na strojek zezadu…

Protivětrná ochrana pro Sony ZV-1: držák a kožešina 

Bezdrátová komunikace s aplikací Imaging Edge Mobile funguje bez výhrad a hned. Podotýkám, že tu stejnou “Apku“ používám s Videokamerami a její ikonu mám vedle DJI Mimo. V displeji mobilu se dají „prolézt“ všechna nastavení a úvodní obrazovkou se to dá mobilem ovládat v pohodě v čele s tlačítky zoomu a spouště. Kapku jinak se aktivuje „Wifina“ v ovládací rukojeti GP-VPT2BT - již jsem měl skoro pořád u psaní na stole před sebou (a vozil jsem ji s sebou i na cyklo-výlety). Spojení rukojeti vyžaduje DLOUHÝ dvojstisk (píšou přes 7 vteřin a myslím, že ano) a pak se věcičky skamarádí. Aretace LOCK vypíná kamarádšoft i (doufám) spotřebu knoflíku CR2032…

Sony ZV-1: prvních 8 položek z nejrozsáhlejší nabídky

MOTOROVÝ ZOOM je značně slyšet navenek, takže si nedovedu dost dobře představit jeho používání při scénách v tišších interiérech. Samozřejmým „lékem“ může být použití externího mikrofonu, ale to už může mít poradní hlas i Vlogerova peněženka. Holt je jasné, že „Foťákovské ZOOMmotory“ nejsou ani zdaleka připraveny na podobnou práci jako u Videokamer, tedy s respektováním Audio-Záznamu. Pohon fešné VLOG-kamery jistí foťákovský akumulátor NP-BX1, který používají i maličké Videokamery Sony řady CX240-CX405-PJ410 (tvořím "spotřebkám" novou recenzi). Náhradní článek v kapse se neztratí, externí nabíječka v brašničce taky ne…

Nabídky ZV-1 první skupiny (9-12) a přehrávání (1-4)

VÝKLOPNÝ DISPLEJ je dotykový, ale prakticky všechno lze ovládat jako u poloprofesionálních kamer až nezvykle „normálně“ pomocí tlačítek, SUPER. Ano, při „ťuknutí“ na bod k zaostření tato logika neplatí a musí se atakovat displej. Ale jinak intuitivní PECKA i pro staromilce, chápajících "Dotykáč" neboli „Daktyl“ jen a pouze v mobilních telefonech (jako já). Displeji by určitě pro vyklápění slušely nějaké „pacičky“ k jednodušší manipulaci čili uchopení rámečku (dle kategorie RUKOU, viz dále). Vyklopení displeje je totiž pro Vlogery pověstnou Alfou a Omegou, už kvůli nemožnosti podívat nebo dovtípit se tu čehokoli prostřednictvím hledáčku: ten jaksi není…

Sony ZV-1: nabídky Nastavení a Sítě čili bezdrátové komunikace

NATÁČENÍ VIDEA. Vlogovací kamera Sony ZV-1 natáčí Video udatně i zodpovědně. Stejně jako u Foto- režimu mám intenzivní dojem, že výsledek není „odrbaný“ (i trefněji by to šlo Nevinný). Na pokyny majitele (Pilota, Jezdce, jak to kdo má rád) dělá ZV-1 právě to, co si KDY a KDO po NĚM (po NÍ?) usmyslí a chce provést. To je dobře, mám rád elektroniku, která poslouchá a slouží, tak ostatně vnímám celou Audiovizuální techniku. Držení za kterýkoli z „Gripů“ vzadu či vpředu je v pohodě, ale k bezpečnému úchopu DOPORUČUJI šup řemínek na zápěstí pravičky…

Vlogovací kamera Sony ZV-1: zbylé nabídky ovládání

ERGONOMIE. Když už se poděluji o dojmy z držení fešácké Foto-Kamery Sony ZV-1, přidám si další. Horní i spodní okraj displeje je na vzdálenější straně od otočného pantu vylisován do jakýchsi embosovaných prohlubní nahoře i dole. Skvělá pomůcka pro nás se ZČR (jedna z mých zkratek Zlaté České Ručičky), ale co si s tím asi počne majitel RJL (Rukou Jako Lopaty, další trhák Usmívající se), potěš. Výstupek měl být výraznější, stejně tak tlačítko MENU, které je opět pro RJL prakticky ztraceno. Jemňoučkých prvečků je na celičkém přístroječku ještě více, ale jak píšu výše: ZČR si libují a RJL ovládají Mobilem nebo už zmiňovaným Grip-držákem, pokud jeho prvky stačí…

Aplikace Sony Imaging Edge Mobile na displeji mobilu

Nabídky MENU po zmáčknutí stejnojmenného tlačítka (napovím: MENU Nevinný) jsou HAFO rozsáhlé. Jsou zde hlavní ikonky nad horní lištičkou (ano, malou liškou): odezírejme z obrázků. Foťák1 má DVANÁCT podnabídek (odezírejme s mimořádnou Foto-přílohou výše) - od „Kvalita/Velikost snímku1-2“ přes „Režim snímání/Pohon1-2“, „AF1-2“, „Expozice“ a „Blesk“ až k „Pomocník ostření“ a „Pomocník snímání“. Foťák2 tu má už „jen“ DEVĚT podnabídek: od „Video 1~4“, „Závěrka/SteadyShot“ a „Zoom“ či „Displej/Auto prohlížení“ až po „Uživatelská operace 1-2“. Globus je „Síť 1-2“, Šipka pak „Přehrávání 1~4“, u Kufru „Nastavení 1~6“ a Hvězdička „Nast. Mé menu“. Celkem se tu nachází 34 podnabídek - fakt VELIKÁ zásobárna povelů pro hračičky…

Vysvětlení ikon speciálních foto-režimů v čs. návodu

Co se mi například na krásně ostrém displeji MOC líbí, jsou „sdružené nabídky“ manuálních funkcí ve 12-ti názorných obdélníčcích pod sdruženým názvem „Režim snímání“. Podobně propracované jsou indikace ikonek v displeji mobilního zařízení, z nichž bych vyzvedl doslova obří leporelo symbolů focení, samospouště a jakéhosi autonomního fotografování přístrojem po zvolení režimu uživatelem „BRK C“ i dalších, které lze podle českého návodu - v těchto funkcích srozumitelného - používat VELMI variantně (viz bohatý obrázkový doprovod v textu). Český návod v PDF má jen mimochodem plných 550 stran, díky „hospodaření s místem“ k popiskům…

Vlogovací Kamero-Foťák Sony ZV-1 ve dvou detailech

Protože nejsem „Vlogerem“, nepokouším se o ukázky, ale odkazuji na zajímavé prezentace, kde může fanoušek vlogování najít poučení, zajímavé informace a pomoci si tak při vybírání vytoužené Vlog-Kamče v rozhodování. Tenhle klip je skvělý a na nejmenovaném Shopu se Zeleným mimoprzněnšťanem jej lze mít s titulky. Myslím, že i náš drobný příspěvek včetně zatím asi nikde neviděné sestavy všech nabídek Foto-Kamery by mohl osvětlit či upřesnit spousty potenciálních otázek, které by určitě mohly vytanout na mysli oněm Vlogerům; a nejen jim… 

Pro Vlogery i sám pro sebe dnes rád objevoval Vlogovací Foto-Kameru Petr Jelínek, lze ZAKOUPIT i u nás... Úžasný 

 

Vydáno dne 23. 8. 2020 (75 178 přečtení, naposledy 9. 5. 2025, 10:05), autor: VideokameryCZ

Digikamery.cz

Poslat e-mailem | vytisknout | zpět www.digikamery.cz

  • Recenze CANON
  • Recenze JVC
  • Recenze PANASONIC
  • Recenze SONY
  • Recenze Sport+Car
  • Recenze XY+DJI

KLIKNI SI ke vstupu do Video- Foto- Audio- BAZARU

  • Novinky
  • Pokecy / akce
  • Archiv

RSS kanál

  • Poslední komentáře
  • Vaše poslední komentáře
  • Poslední vlákna
  • Poslední komentáře vláken
  • Zobrazení vláken

Poslední vlákna

Fotka Sony DSR-35
krosna2 | 7. 3. 2024, 23:37
počet komentářů: 0
Prostě točte
tomas_1 | 30. 12. 2023, 03:25
počet komentářů: 0
Úpadek v HW vývoji nových videokamer?
Lukas_K | 14. 12. 2022, 11:04
počet komentářů: 21
Svatební klipy
appalacio | 1. 8. 2022, 15:32
počet komentářů: 3
WorkShop19 - Fryšava
VideokameryCZ | 18. 5. 2022, 12:06
počet komentářů: 1
Pinnacle nevidí kameru
yaris.k@quick.cz | 1. 4. 2022, 18:31
počet komentářů: 8
Odborně naučná videa ze zdr. zařízení
appalacio | 12. 8. 2021, 12:34
počet komentářů: 2
Cyklomuzeum Žireč - příběh, který se stal skutečností
appalacio | 10. 8. 2021, 20:18
počet komentářů: 3
DaVinci Resolve 17
VideokameryCZ | 25. 4. 2021, 22:55
počet komentářů: 30
SW na střih videa
yaris.k@quick.cz | 28. 2. 2021, 12:58
počet komentářů: 36

Nejčtenější články za 6 měsíců

Bleskovka: News from Panasonic!

Zobrazeno 13639 x,
naposledy 9. 5. 2025, 10:03

Vánoční KAMERA nebo FOŤÁK?

Zobrazeno 7099 x,
naposledy 9. 5. 2025, 09:23

ČVRTLETNÍK Bazaru č 1 / 2025

Zobrazeno 5615 x,
naposledy 9. 5. 2025, 09:21

RECENZE: Panasonic VX3 a V900

Zobrazeno 4939 x,
naposledy 9. 5. 2025, 09:41

Srovnávání 9: A Fotky HNED...?

Zobrazeno 2078 x,
naposledy 9. 5. 2025, 09:43

Přihlásit se
  • Úvod
  • Kontakt
  • Bazar
  • Půjčovna
  • Servis
  • Archivace
  • Diskuse
  • E-shop

Vyhledávání

RECENZE: Panasonic VX3 a...

Doslova Blesk z čistého nebe zapůsobil příchod dvou novinek firmy Panasonic! VIDEOKAMERY HC-V900 (F-HD) a HC-VX3 (F-HD + 4K) přináší - navzdory uvadající slávě reportážních kamer pro amatéry - hned několik zajímavých novinek...

Číst dál

Srovnání 8: TERMO nebo IN...

INSTAX se těší vzrůstající oblibě především NADŠENÉHO MLÁDÍ. Vůči ekonomické logice to není úplně pochopitelné, ale mrkněme na téma podrobněji...

Číst dál

PB23: Bílý Canon plus LIB...

Opět je tu čtenářsky oblíbený seriál PRUBLI JSME s pořadím 23. Ač k nevíře, tento pojem našich-vašich stránek UŽ měl DVAADVACET epizod. Jak vidno níže, další díl se chystal DLOUHO,..

Číst dál

Prubli jsme 23 - 250D + Liblůstky

Recenze Canon G7X + DC55

NÁDHERNÁ SESTAVA: vyspělý kompakt s velkým snímačem a vodotěsné pouzdro shodné značky do 40 metrů (!) za VELMI rozumnou cenu! To je dvojice mašinek z nadpisu. Autor dnešního „Castingu“ coby zarytý fanoušek oboru představí EXTRA DUO po svém...

Číst dál

RECENZE Panasonic HC-X2+2...

Videokamery Panasonic HC-X2 a HC-X20 přišly coby HOT NEWS s koncem roku 2022. Předchůdce HC-X1 se stejně velkým snímačem „typ 1,0“ jsme představili dokonce 3x, naposledy před 2 lety. Noví obříci působí neméně...

Číst dál

Recenze: INNOTRONIK ICS-R...

INNOTRONIK. Pro našince možná nijak oslnivé jméno ZAJÍMAVÉ Špión-značky. ANO: JE to Čína, ale vzpomeňme úspěšné DJI či AUTEL (chystáme). A uznejme, že Čína není UŽ DÁVNO vysmívaná: v technologiích a elektronice dokonce diktuje...

Číst dál

Recenze Canon HFG70+srovn...

Jak si tak (ne)chodí z Asie zboží - nebo spíše připomíná onen pověstný šafrán - trpěli jsme obavou, zda ještě Boss světové fotografie přijde s něčím NEW. A je to tu! Při Vánocích 2022 se objevuje SEDMDESÁTKA z veleúspěšné řad

Číst dál

Zbrusu nový Canon LEGRIA HF G70

BLESKOVKA! Panasonic VXF1...

VIDEOKAMERA PANASONIC HC-VXF11 je variantou „naší“ VXF1 pro západní části tzv. starého kontinentu. PODIVNÉ ROZDÍLENÍ elektroniky v Evropě - od začátku tzv. COVIDU - je prý malým českým dvorkem (trhem).

Číst dál

Recenze Panasonic HC-VX98...

Panasonic HC-VX980. Doba, kdy se čím dál vícelidí ušklíbá nad budoucností Videokamer. Čas, kdy se ke končícímu Victorovi přidává i Canon. Éra, kdy zboží z Asie chodí hůř než pověstný šafrán. Právě TEĎ tu přistává JEDINÝ kus 4Káčkové krásky... 

Číst dál

DIGITALIZACE VIDEO-ARCHIV...

Náš-váš Web amatérských kameramanů zdraví opět s oblíbeným tématem. ARCHIVACE čili DIGITALIZACE domácích Video-vzpomínek vytěžuje naše páskové STROJOVNY a hlavní počítač téměř nonstop...

Číst dál

NEZÁVISLÝ hlídač Innotron...

V hlavní roli NEZÁVISLÁ kamera. A současně jeden z účelů, které NENAHRADÍ všeumělci telefony. Hlídací kamery INNOTRONIK jsou výjimečné: podle zvoleného modelu jsou nezávislé v interiéru a dokonce i na sledování výběhu se zvířaty bez Wi-Fi...

Číst dál

ZOOM: Canon PS-SX70 HS

Opět silná vrstva tenkého ledu. Jsa asi poučeným laikem na „své“ VIDEOKAMERY, popíšu kompaktní FOTO-KAMERU s nadpřirozenými parametry. U řazení druhu mám všechny litery velké, což osvětlím recenzí. Mašinka je fakt KRÁSNÁ!

Číst dál

Recenze Panasonic 1500-20...

Přesně si vybavuji první zkoušení X2000. Než jsem nafotil STROJ a namontoval ručku, zkoušel jsem vše, nač stačily znalosti fanouška oboru coby poučeného laika, který ty své Videokamery FAKT rád. Po čtvrthodině jsem se přistihl, že... 

Číst dál

Vlogovací Kamera Sony ZV-...

Hned několik historických POPRVÉ přináší novinka, které tu dnes uděláme poctivý Foto-Casting. Stalo se tak u nás zvykem představit STROJ, který konečně dorazil a jehož recenze byla v pomyslné frontě čekajících mašinek.

Číst dál

RECENZE: Panasonic VX3 a...
Srovnání 8: TERMO nebo IN...
PB23: Bílý Canon plus LIB...
Recenze Canon G7X + DC55
RECENZE Panasonic HC-X2+2...
Recenze: INNOTRONIK ICS-R...
Recenze Canon HFG70+srovn...
BLESKOVKA! Panasonic VXF1...
Recenze Panasonic HC-VX98...
DIGITALIZACE VIDEO-ARCHIV...
NEZÁVISLÝ hlídač Innotron...
ZOOM: Canon PS-SX70 HS
Recenze Panasonic 1500-20...
Vlogovací Kamera Sony ZV-...
VIDEOKAMERY.cz
na Facebooku

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

  • úvod
  • kontakt
  • půjčovna
  • servis
  • login

Copyright © 2017, Videokamery.cz

--- === ---

TOPlist
Vytisknout